Hakkımızda

Kalite Politikamız

Tüm çalışanlarıyla birlikte,teknolojiye uyumu ve istikrarlı gelişimi ile sürekli dinamik kalan TEM OFSET,

Etkin tasarım çalışmaları ile ürün standartlarının üstünde ve zamanında üretim yaparak, müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılar.

Gıda güvenlik zinciri içinde gerekli şartlarda üretimin sağlanması için, müşterilerinin hijyenik koşullardaki faaliyetlerinin tamamlayıcısı olarak, temiz ve sağlıklı çalışma ortamı sunar.

Tüm kaynakların verimli kullanımı ve atıkların kontrolü ile çevre dostu olduğunu gösterir.

Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamada, kazaya sebebiyet verebilecek tehlikeleri ve olası meslek hastalıklarını ortadan kaldırmak veya en düşük seviyede tutmak için, risk değerlendirmeleri ile gerekli tedbirleri alır.

İlgili tüm yasal mevzuat ve müşterilerinin talep ettiği ulusal ve uluslararası spesifikasyonlara uygun, sosyal sorumluluğunun bilinciyle çalışan Tem Ofset, eğitimlerle bilinci artırma, kurduğu yönetim sistemlerini sağlayacağı insan ve finansal kaynakları ile sürekli iyileştirme ve sistemi gözden geçirme uygulamaları içinde şirketi, etkin iletişimi sağlayarak müşteriler, çalışanlar ve hissedarlar gözünde en başarılı üreticilerden biri yaparak, kaliteli ürünler sunmayı taahhüt eder.